Hotele SPA Turcianske Teplice

Hotel Royal Palace*****

Hotel Royal Palace*****

Obiekt leży w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, wysoki standard, reprezentatywność, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Hotel uzdrowiskowy Velka Fatra***

Hotel uzdrowiskowy Velka Fatra***

Dom Uzdrowiskowy Veľká Fatra jest dzięki wysokiemu poziomowi najczęściej odwiedzanym ośrodkiem w Turčianskich Teplicach. Hotel jest położony wprost na kolumnadzie uzdrowiskowej. Hotel Veľká Fatra jest całkowicie zrekonstruowany tak więc może zaskoczyć wyposażeniem pokoi, na przykład nowoczesnymi meblami na miarę. W hotelu Veľká Fatra znajduje się także basen termalny i można również pobrać zabieg balneoterapeutyczny. Wszystkie pokoje posiadają śliczny widok na otaczającą przyrodę.
Dom uzdrowiskowy Aqua**

Dom uzdrowiskowy Aqua**

Dom Uzdrowiskowy Aqua został zbudowany w roku 1973 i stał się symbolem miasta uzdrowiskowego Turčianske Teplice. Ośrodek leży wprost w centrum, przy uzdrowiskowej promenadzie Turčianskich Teplic. Jego głównymi zaletami są położenie w pobliżu kąpieli termalnych, łatwo dostępne boiska, cicha okolica, przyroda, wyposażenie dla rodzin z dziećmi. Dom Uzdrowiskowy Aqua jest zwłaszcza odpowiedni do pobytów uzdrowiskowych, relaksacyjnych i leczniczych oraz wypoczynku rodzinnego.